Pfo - Maatschappelijke zaken

HOME  |  Pfo - Maatschappelijke zaken

Pfo - Maatschappelijke zaken

Het portefeuillehoudersoverleg Maatschappelijke Zaken houdt zich bezig met sociale zaken, onderwijs, jeugd, zorg, OGGZ, jeugd gezondheidszorg, volksgezondheid en Wmo. De bestuurlijke problematiek is op een aantal beleidsterreinen bij elke gemeente gelijk en vaak gemeenteoverstijgend.

Contact

Voor vragen kunt u contact opnemen met Marc Loeffen, secretaris van het Pfo. 
T: 0181 - 330418
E: m.loeffen@hellevoetsluis.nl
 

Hans van der Velde

van der Velde
contactgegevens en taken Hans van der Velde
FunctieVoorzitter
Adresgemeente Hellevoetsluis
E-mailadresH.Velde@hellevoetsluis.nl

Wilbert Borgonjen

Borgonjen
contactgegevens en taken Wilbert Borgonjen
FunctieLid
Adresgemeente Westvoorne
E-mailadresw.borgonjen@westvoorne.nl

Igor Bal

Bal
contactgegevens en taken Igor Bal
FunctieLid
Adresgemeente Nissewaard
E-mailadresi.bal@nissewaard.nl

Léon Soeterboek

Soeterboek
contactgegevens en taken Léon Soeterboek
FunctieLid
Adresgemeente Nissewaard
E-mailadresl.soeterboek@nissewaard.nl

Aart-Jan Spoon

Spoon
contactgegevens en taken Aart-Jan Spoon
FunctieLid
Adresgemeente Hellevoetsluis
E-mailadresa.spoon@hellevoetsluis.nl

Bert van Ravenhorst

van Ravenhorst
contactgegevens en taken Bert van Ravenhorst
FunctieLid
Adresgemeente Brielle
E-mailadresLt.vanravenhorst@brielle.nl

Wouter Struijk

Struijk
contactgegevens en taken Wouter Struijk
FunctieLid
Adresgemeente Nissewaard
E-mailadresw.struijk@nissewaard.nl

Marc Loeffen

Geen foto
contactgegevens en taken Marc Loeffen
FunctieSecretaris
Adresgemeente Hellevoetsluis
E-mailadresm.loeffen@hellevoetsluis.nl
Top